Liposukcja Ultradźwięk. - Studio kosmetologii Butterfly

Studio kosmetologii i laseroterapii
pl. Kościuszki 17, 97-200 Tomaszów Maz.
tel. 663 797 737
Przejdź do treści

Menu główne:

Liposukcja Ultradźwięk.

Zabiegi
LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

LIPOSUKCJA BEZ SKALPELA to innowacyjna technologia umożliwiająca bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych. Największą zaletą działania tej metody jest efekt widoczny już po pierwszych zabiegach, a każdy zabieg umożliwia utratę kilku cm zbędnej tkanki tłuszczowej. Niezwykle ważny jest również brak występowania jakichkolwiek efektów ubocznych: powstawania opuchlizny, nierówności skóry, pękania naczynek, podrażnień lub zaczerwienienia  jak w przypadku chirurgicznej liposukcji.

Zabiegi są zupełnie bezbolesne i nie wykluczają nas z życia codziennego, dlatego stosowanie tego innowacyjnego rozwiązania jest całkowicie bezpieczne i komfortowe dla klienta.

SPOSÓB DZIAŁANIA URZĄDZENIA
Urządzenie wyzwala  częstotliwość ultradźwięków 40.000 KHz poprzez niezwykle wydajne głowice ultradźwiękowe.

Ruch głowic o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołuje zjawisko kawitacji w tkankach, występujące drgania silnie oddziaływują na komórki tłuszczowe, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, talia, biodra, ręce, okolice kolan.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA  może być stosowana do wykonywania zabiegów zmniejszania obwodu wybranych partii ciała, likwidacji miejscowej otyłości, rozbijania cellulitu.
Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w  głowice RF i masażu PRÓŻNIOWEGO co ułatwia odprowadzenie rozłożonych komórek tłuszczowych z organizmu i regenerację skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu

WAŻNE!!!
Ze względów medycznych w przypadku liposukcji ultradźwiękowej o mocy 40KHz zalecany jest jeden 20-30 minutowy zabieg raz na tydzień przez okres kilku tygodni. Ilość zabiegów zależy bezpośrednio od punktu wyjścia i oczekiwań Klienta. (wydłużenie zabiegu do 30 min następuje zazwyczaj od 4 zabiegu jeśli mamy pewność że nasz organizm radzi sobie z usuwaniem  nadmiaru tkanki tłuszczowej). Dla utrzymania efektu proponujemy  wykonać 1 zabieg na miesiąc przez okres 3 miesięcy a następnie jeden zabieg na 3 miesiące.

Jeśli w innych placówkach liposukcja ultradźwiękowa trwa godzinę albo i dwie to jesteście Państwo wprowadzani celowo w błąd ponieważ ze względów medycznych i zdrowotnych jest to po prostu nie możliwe, bez negatywnego wpływu na zdrowie. Jeśli zabieg trwa powyżej 30 min długość zabiegu jest  wydłużana o zabieg RF i najczęściej masaż PRÓŻNIOWY co stanowi wysoki koszt zabiegu. Według nas po wcześniejszej rozmowie klient sam powinien podjąć decyzję czy zabieg ma być  wzbogacony o dodatkowe funkcje.

DODATKOWE MOŻLIWE POŁĄCZENIA LIPOSUKCJI

1) LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
2) FALE  RADIOWE +LIPOSUKCJA+FALE  RADIOWE

RF stosowana w połączeniu z ultradźwiękowym rozbijaniem tłuszczu:

etap 1 - do wcześniejszego rozgrzania obszarów poddawanych zabiegowi ultradźwiękowego rozbijania komórek tłuszczowych w celu rozluźnienia tkanki tłuszczowej i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych,
etap 2 - masaż ultradźwiękowy,
etap 3 - masaż głowicą RF po zabiegu ultradźwiękowym gwałtownie zwiększa metabolizm w tkankach oraz przyspiesza pracę układu limfatycznego co wspomaga pozbycie się uwolnionego tłuszczu oraz zwiększa gęstość i napięcie skóry.

3) FALA RADIOWA

Możemy również wykonywać samodzielny zabieg RF mający na celu poprawę gęstości i napięcia skóry ramion, ud, łydek oraz brzucha i talii najczęściej stosowany zabieg po utracie kilogramów .

4) FALE  RADIOWE +LIPOSUKCJA+MASAŻ PRÓŻNIOWY

etap 1 - do wcześniejszego rozgrzania obszarów poddawanych zabiegowi ultradźwiękowego rozbijania komórek tłuszczowych w celu rozluźnienia tkanki tłuszczowej i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych,
etap 2 - masaż ultradźwiękowy,
etap 3 - masaż głowicą zasysającą do masażu próżniowego ma silny pozytywny wpływ niwelowania cellulitu  i tkanki tłuszczowej, wyraźnie stymuluje układ żylny i limfatyczny i wspomaga wymianę komórkową, dochodzi do redukcji toksyn zgromadzonych w organizmie oraz do zmniejszenia retencji wody.
Masaż może być wykonywany w specjalnym kostiumie.

Przeciwwskazania do zabiegów liposukcji ultradźwiękowej:
Gorączka , choroba zakaźna, ostre bóle
Choroby wątroby lub nerek
Ciąża, karmienie piersią
Menstruacja w chwili obecnej
Choroby związane z: krzepnięciem krwi, pękaniem naczyń, zapaleniem skóry
Anemia, białaczka lub krwotoki
Wysokie ciśnienie, choroby onkologiczne, astma, zakrzepica żył
Niewydolność serca
Choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca
Medyczne, plastikowe elementy lub elementy w ciele zawierające metal
Bardzo osłabiony systemem odpornościowy

Uwagi po zabiegu:
Nie używać maści leczniczych/ dermokosmetyków w ciągu 2 miesięcy po zabiegu, ale można oczyścić skórę i nałożyć oliwkę w celu wykonania masażu po zabiegu; sugerowane używanie np. kremu z aloesem lub innego kremu utrzymującego wilgotność w skórze, nawilżających
Nie należy jeść ostrych potraw oraz owoców morza w ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu; zalecamy większe spożycie warzyw i owoców
Pić duże ilości wody(2-3l dziennie)
Możliwe odczucia podczas i po zabiegu
Słyszenie dźwięku świstu jest zjawiskiem normalnym
U niektórych klientów może pojawić się zaczerwienienie skóry oraz uczucie pieczenia po zabiegu, objawy te są normalne i ustąpią w ciągu kilku godzin
97-200 Tomaszów Maz.
tel. 663 797 737
e-mail: studiobutterfly@gmail.com
Butterfly
Studio Kosmetologii Estetycznej „BUTTERFLY”
Plac Kościuszki  17, I piętro
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego