Studio - Studio kosmetologii Butterfly

Studio kosmetologii i laseroterapii
pl. Kościuszki 17, 97-200 Tomaszów Maz.
tel. 663 797 737
Przejdź do treści

Menu główne:

Studio

Studio Kosmetologii i Laseroterapii „Butterfly” powstało z pasji i zamiłowania do zagadnień piękna i zdrowia oraz, co się z tym wiąże – dobrego samopoczucia.

Pomagamy w osiągnięciu najlepszych efektów pielęgnacyjnych i korekcyjnych w zakresie urody i pięknej sylwetki.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii. W trosce o najwyższą jakość naszych usług i zadowolenie klientów używamy tylko najwyższej jakości certyfikowanych preparatów i profesjonalnych kosmetyków.
W zakresie karboksyterapii i zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego oraz mezolift'u współpracujemy z firmą MesoLogic Systems.
  • Urządzenie do karboksyterapii INCO2 jest certyfikowane medycznie, w pełni przebadane i bezpieczne dla klientów. Pracują na nim czołowi lekarze w Polsce i za granicą wykorzystujący metody poprawiania urody dwutlenkiem węgla (czyli cudownym gazem) w swojej praktyce. Co bardzo ważne urządzenie podaje ściśle określone dawki podgrzanego CO2 co zmniejsza negatywne odczucia klientów w stosunku do innych urządzeń obecnych na rynku!
  • System do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego Meso PRP posiada medyczne certyfikaty CE, występuje w formie hermetycznie zamkniętych probówek zawierających najwyższej jakości żel separujący. Pozwala to na uzyskanie najbardziej skoncentrowanego, czyli najefektywniej działającego osocza w sposób zapewniający najwyższą higienę i bezpieczeństwo dla klientów.
  • Do zabiegów mezolift używamy preparatu HYAL 2000 30mg SYRINGE
    wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego posiadającego certyfikat medyczny klasy III CE0373.
  • Aby uzyskać najlepsze efekty terapeutyczne w zabiegach mezoterapii igłowej stosujemy medyczne koktajle Dermaheal brytyjskiej firmy CAREGEN UK LIMITED. Wszystkie preparaty posiadają certyfikat medyczny CE1023, gwarantujący skuteczność i bezpieczeństwo.
  • W zakresie zabiegów laseroterapii, fal radiowych, liposukcji ultradźwiękowej i masażu próżniowego pracujemy z wykorzystaniem urządzenia Multi-Light-Plus. Aparatura Multi-Light-Plus posiada status urządzenia medycznego certyfikowanego CE1023. W ramach bezpieczeństwa klientów i zadowolenia z przeprowadzonych zabiegów naszym konsultantem jest warszawska firma Centrum MED-Estetica, która ma na swoim koncie ponad dziesięć lat doświadczenia w pracy z tego typu urządzeniami, jest ich importerem i gwarantem.
  • Do pielęgnacji w studio używamy kosmetyków Janssen Cosmetics oraz Norel Dr. Wilsz. Są to linie kosmetyków firm farmaceutycznych tzw. kosmeceutyków przeznaczonych tylko do obrotu profesjonalnego lub po konsultacji z przeszkolonym specjalistą, który pomoże dobrać odpowiedni produkt do wymagań skóry i preferencji klienta również do użytku domowego.
Naszym celem jest zadowolenie klientów z usług kompleksowej pielęgnacji cery, skóry całego ciała i pięknej wymodelowanej sylwetki.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której dobierzemy indywidualny program zabiegowy uzupełniony o pielęgnację domową, gwarantujący spektakularne i trwałe efekty.
97-200 Tomaszów Maz.
tel. 663 797 737
e-mail: studiobutterfly@gmail.com
Butterfly
Studio Kosmetologii Estetycznej „BUTTERFLY”
Plac Kościuszki  17, I piętro
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego